8 produse preferate în acest moment

  1. Crema hidratantã Guinot Hydrazone pentru toate tipurile de ten
  2. Noul serum Kerastase INITIALISTE
  3. OPI What Wizardry is This? pe care v-am arãtat-o aici.
  4. Noul CC cream SHINERASE – CC mat dr. Brandt
  5. Crema de mâini Les Fleurs Merveilleuses de la L’Occitane, am scris aiciMirosul pur şi simplu mã fascineazã!
  6. Mascã purifiantã cu argilã pentru ten normal şi gras MASQUE 103 Yon-Ka
  7. Parfumul meu preferat – Dahlia Noir de la Givenchy
  8. Neutrogena Intense Repair Body Balm pentru piele atât de sensibilã şi uscatã încât ai senzaţia de mâncãrime.

Care sunt produsele voastre preferate în acest moment?

LIKE it & SHARE it!
0

Comments

comments

15 Comments on 8 produse preferate în acest moment

  1. Dara
    11 April, 2013 at 20:18 (4 years ago)

    Masca de la Yonka sunt curioasa sa vad si eu cum este. De fapt am pe liste cateva produse Yonka pe care mi-as dori sa le incerc.
    Si mie imi place Dahlia Noir.:)

    Reply
    • Ioana
      12 April, 2013 at 08:14 (4 years ago)

      Dahlia Noir a ajuns sa fie parfumul meu preferat dupa 7 ani in care am fost fidela unui singur parfum. Acesta este singurul meu produs Yon-Ka dar imi place la nebunie. Chiar actioneaza asupra subumului

      Reply
  2. Raluca L.C.
    11 April, 2013 at 21:14 (4 years ago)

    Eu sunt curioasa in privinta serumului Kerastase INITIALISTE. Astept cu interes un review.
    Niciun rujulet printre preferate?

    Reply
    • Ioana
      12 April, 2013 at 08:12 (4 years ago)

      L-am folosit deja de doua ori si pot sa iti spun ca imi place la nebunie textura lui. Si mirosul este minunat, iar parul arata stralucitor. Dupa ce termin tubul revin cu impresii. Te pup

      Reply
      • Ioana
        12 April, 2013 at 08:13 (4 years ago)

        Am cateva rujuri noi preferate, dar le mai tin secret deoacamdata 😀

        Reply
        • Raluca L.C.
          12 April, 2013 at 12:06 (4 years ago)

          Secretoasa mai esti! 🙂

          Reply
  3. Ana
    17 April, 2013 at 11:34 (4 years ago)

    sunt misto, dar cred ca sunt foarte scumpe…

    Reply
    • Ioana
      17 April, 2013 at 15:53 (4 years ago)

      Pretul este variabila subiectiva. Oricum calitatea se plateste 🙂

      Reply
  4. Aminara
    17 April, 2013 at 11:40 (4 years ago)

    Cum ti se pare CC Cream-ul?

    Reply
    • Ioana
      17 April, 2013 at 20:08 (4 years ago)

      Imi place, cand nu am chef de fond de ten in folosesc pe el. Dupa sala si sauna cand sunt ca o rosie este minunat! Si chiar se adapteaza. BB Cream-ul dr. Brandt era prea inchis pentru mine

      Reply
  5. Lucica Lazar
    17 April, 2013 at 12:57 (4 years ago)

    Frte dragute prousel 🙂
    Sa le oloseti cu mult drag! :-*

    Reply
    • Ioana
      17 April, 2013 at 20:06 (4 years ago)

      Multumesc, draga mea! te pup :*

      Reply
  6. Aghinitei Maria
    18 April, 2013 at 03:39 (4 years ago)

    Dahlia Noir, M-ai facut curiosa !

    Reply
  7. ELENA
    29 May, 2013 at 10:53 (4 years ago)

    Buna Ioana,foarte dragute produsele tale!! Am o rugaminte la tine(in caz ca stii),imi poti spune de unde as putea comanda produse de la guinot? pupici

    Reply