Caut 5 voluntare cu tenul mixt/gras dornice sã se alãture echipei verzi Moisture Match

Investitã de cãtre Garnier în funcţia de Cãpitan al echipei verzi Moisture Match, caut doamne fabuloase cu tenul mixt sau gras care sã se supunã alãturi de mine chinurilor testãrii în cele mai vitrege condiţii a noi creme Garnier Moisture Match pentru ten mixt şi gras despre care v-am povestit deja aici.

Am 5 locuri disponibile în echipã, asta însemnând cã 5 dintre superbele doamne care vor trece cu brio probele de mai jos vor primi Q device-ul necesar îndeplinirii sarcinii de a face un scurt review cremei mişto pe care am menţionat-o mai sus.

De ce zic cã Garnier Moisture Match pentru ten mixt şi gras este mişto?

  1.       pentru cã este o cremã care ţine sebumul sub control ore bune
  2.       pentru cã este o bazã foarte bunã de machiaj
  3.       pentru cã formula conţine extract de ceai verde care are proprietãţi anti-îmbãtrânire şi ajutã colagenul din piele
  4.       pentru cã are o texturã uşoarã şi rãcoritoare care se absoarbe în mai puţin de 60 de secunde în piele
  5.      pentru preţul mic, mic, mic pentru cei 50ml

 

Probele de foc (condiţii de participare):

1. Fii fabuloasa deţinãtoare a unui ten mixt sau gras şi alãturã-te echipei mele

2. Poartã cu mândrie culoarea echipei noastre în machiaj, ţinutã, manichiurã, accesorii, flori sau orice vã inspirã şi este verde şi imortalizeazã acest fapt printr-o pozã pe care s-o postezi pe contul personal de Instagram folosind hashtag-ul “#MoistureMatchRo” (dacã vrei tu, dar nu este condiţie obligatorie, poţi adãuga şi hashtag-ul“#thebffblog”). Poza poate fi postatã şi pe Facebook folosind acelaşi hashtag, dar Instagramul este condiţia obligatorie. Toate pozele noastre (pentru cã şi eu voi posta) vor fi publicate în tab-ul special Moisture Match de pe pagina de FB Garnier România, adicã aici.

3. Pentru ca înscrierea sã fie completã şi validã, completeazã câmpurile formularului de aici.

Later Edit: Va puteti inscrie si pe Facebook cu conditia sa puneti hashtag-ul #MoistureMatchRo!!!

Q device-ul (premiul):

Voi alege cu List Randomizer 5 doamne care vor primi câte o cremã Garnier Moisture Match pentru ten mixt şi gras. Nu uitaţi cã mã bazez pe voi ca în maxim 2 sãptãmâni de când vã primiţi premiul sã îmi trimiteţi un scurt review al produsului. Review-ul va fi publicat pe pagina de Fb Garnier România 🙂

Inscrierile voluntarelor au loc în perioada 22 – 31 iulie 2013.

Mã bazez pe voi cã nu mã veţi lãsa sã ţin piept luciului inestetic de una singurã!

 

——————————————————————————————–

PS : în cazul în care nu vã descurcaţi cu link-ul de Instagram, tot ce trebuie sã faceţi este sã intraţi pe http://www.instagram.com şi sã vã logaţi. Apoi apãsaţi pe butonul din colţul din dreapta sus cu numele vostru şi selectaţi « View profile ». Apoi vor apãrea toate fotografiile voastre. Daţi click pe cea pentru concurs şi copiaţi link-ul de sus cãruia îi daţi « paste » în formularul de înscriere. Nu-i aşa cã este simplu? 🙂

——————————————————————————————–

CASTIGATOARELE SUNT:

Gheorghita Ioana

Vrabie Andra-Corina

Ciucu Elena Andreea

Ion Mihaela

Apetrei Sorina

*Va rog sa imi trimiteti datele voastre de contact (nume, adresa fizica, nr tel) la adresa ioana.dumitrache[at]gmail[dot]com pana luni ora 20:00!

Click pe link pentru a vedea extragerea filmata 🙂 extragere_ioanadumitrache

LIKE it & SHARE it!
0

Comments

comments

42 Comments on Caut 5 voluntare cu tenul mixt/gras dornice sã se alãture echipei verzi Moisture Match

  1. irina micu
    22 July, 2013 at 07:38 (4 years ago)

    Am tenul mixt si gras si ma chinui sa gasesc o crema sa fiu multumita

    Reply
    • Ioana
      23 July, 2013 at 08:45 (4 years ago)

      Astept inscrierea ta!

      Reply
  2. belehuz
    22 July, 2013 at 07:46 (4 years ago)

    ad dori sa incerc si eu crema

    Reply
    • Ioana
      23 July, 2013 at 08:45 (4 years ago)

      Astept inscrierea ta pe Insta 🙂

      Reply
  3. Craciun Alina
    22 July, 2013 at 08:57 (4 years ago)

    Mi-ar face mare placere sa pot testa/folosi crema Garnier Moisture Match…..sper sa fiu una dintre cele 5 norocoase voluntare!!!

    Reply
    • Ioana
      23 July, 2013 at 08:50 (4 years ago)

      Ma bucur mult ca vrei sa te alaturi echipei #thebffblog 😀

      Reply
  4. alina radulescu
    22 July, 2013 at 10:32 (4 years ago)

    sunt interesata sa testeez crema

    Reply
    • Ioana
      23 July, 2013 at 08:48 (4 years ago)

      Astept inscrierea ta Instagram, a nu uiti sa pui hashtag-ul #moisturematchro

      Reply
  5. florina
    22 July, 2013 at 11:31 (4 years ago)

    As dori sa testez noua crema Garnier Moisture Match, am tenul mixt si gras, si chiar imi merg bine cremele si produsele de la Garnier.

    Reply
    • Ioana
      23 July, 2013 at 08:43 (4 years ago)

      Astept inscrierea ta pe Insta!

      Reply
  6. Diana
    22 July, 2013 at 12:56 (4 years ago)

    Am tenul gras, din pacate orice crema aplicata pe fata imi aduce cosuri in plus … Oare aceasta crema sa aiba o textura diferita? unt interesata.

    Reply
    • Ioana
      23 July, 2013 at 08:42 (4 years ago)

      Astept inscrierea ta pe Insta si vedem daca este ceea ce cauti 😀

      Reply
  7. Elisa
    22 July, 2013 at 13:15 (4 years ago)

    acum mi-as fi dorit din suflet sa fiu in taraa :((( am tenul gras de cand ma stiu, se reflecta razele soarelui in el :))). succes

    Reply
    • Ioana
      23 July, 2013 at 08:41 (4 years ago)

      Cand mai vii in tara, tare mi-ar placea sa ne cunoastem!

      Reply
  8. Mona
    22 July, 2013 at 13:32 (4 years ago)

    Păcat că nu am Instagram că mi-ar fi plăcut să îndur toate condițiile alea vitrege! 😀

    Reply
    • Ioana
      23 July, 2013 at 08:41 (4 years ago)

      Hai mai ca se descarca usor! Baga-teeeee!

      Reply
  9. dana
    22 July, 2013 at 17:23 (4 years ago)

    Am tenul gras, mai ales fruntea…e ulei…as vrea foarte mult sa incerc crema.Succes tuturor!

    Reply
    • Ioana
      23 July, 2013 at 08:36 (4 years ago)

      Astept inscrierea ta pe Insta! 🙂

      Reply
  10. Mirela
    22 July, 2013 at 17:38 (4 years ago)

    scurta perioada de inscriere, mai doamna.. acus va trebui sa ma grabesc cu ideile

    Reply
    • Ioana
      23 July, 2013 at 08:36 (4 years ago)

      Of, of ..ia trage tu un machiaj misto 😀

      Reply
  11. Valentina
    22 July, 2013 at 18:25 (4 years ago)

    wow! de cand tot ziceam ca as fi cobai cu multa placere! Problema e ca nu am cont instagram,dar fac sapaturi si nu ratez sansa!

    Reply
    • Ioana
      23 July, 2013 at 08:35 (4 years ago)

      Este foarte usor de facut! Instagram poate fi descarcat GRATUIT din Google Play, de pe Android (cine are Samsung) sau Apple Store de pe iPhone. Astept poza ta!

      Reply
  12. Cosmina
    23 July, 2013 at 15:01 (4 years ago)

    Gata,am pozici verzi 😀

    Reply
    • Ioana
      5 August, 2013 at 07:06 (4 years ago)

      Multumeeeesc! <3

      Reply
    • Ioana
      24 July, 2013 at 19:30 (4 years ago)

      Alina nu uita sa completezi si chestionarul!

      Reply
  13. Cristina Popescu
    24 July, 2013 at 09:43 (4 years ago)

    Buna,
    As dori sa incerc si eu crema si sa ma alatur echipei tale verzi. Am postat o poza pe facebook, sepr sa fie valida inscrierea mea. O zi frumoasa!

    Reply
    • Ioana
      26 July, 2013 at 07:55 (4 years ago)

      Cristina trebuie sa completezi si formularul pentru ca inscrierea sa fie completa 🙂

      Reply
  14. irina
    24 July, 2013 at 10:09 (4 years ago)

    pot lasa in chestionar linkul de pe fb al pozei? chiar daca se scrie ca vor linkul de instagram
    unde postez poza pe facebook? pe pagina celor de la garnier?
    ca nu ma pot loga pe instagram

    Reply
    • Ioana
      25 July, 2013 at 20:06 (4 years ago)

      Da, poti pune si lnk-ul pozei de pe facebook 😀 Succes!

      Reply
  15. nelida
    25 July, 2013 at 06:03 (4 years ago)

    Am tenul gras si mi-as dori sa pot participa si eu:) Unde postam poza pe facebook?

    Reply
    • Ioana
      25 July, 2013 at 09:49 (4 years ago)

      Pe profilul personal si pui hashtag-ul #MoistureMatchRo si apoi completezi chestionatul de inscriere din acest articol

      Reply
      • irina
        25 July, 2013 at 18:10 (4 years ago)

        mersi de raspuns

        Reply
      • irina
        25 July, 2013 at 18:16 (4 years ago)

        m-am inscris..poate am bafta

        Reply
  16. Irina
    25 July, 2013 at 08:29 (4 years ago)

    Pff, acum ma faci sa caut prin tot sifonierul dupa ceva verde :-s

    Reply
    • Ioana
      25 July, 2013 at 09:49 (4 years ago)

      Crezi ca nu am facut acelasi lucru? :)))

      Reply
  17. Emma
    31 July, 2013 at 08:50 (4 years ago)

    M-am inscris si eu abia acum pentru ca am vazut ca ai modificat conditia obligatorie cu poza de pe Instagram (deh, nu toata lumea are telefon cu android sau iphone :P). Sper sa am noroc pentru ca am redescoperit de curand produsele Garnier si parca sunt mai bune ca niciodata 🙂

    Reply
    • Ioana
      31 July, 2013 at 10:58 (4 years ago)

      Mult succes!!

      Reply
  18. Aluculesei Brindusa
    31 July, 2013 at 11:03 (4 years ago)

    sper sa nu ma fi trezit prea tarziu ca de obicei si sa am si eu placerea de a incerca acesta minunatie sa o testez,multumesc mult ! :*

    Reply

1Pingbacks & Trackbacks on Caut 5 voluntare cu tenul mixt/gras dornice sã se alãture echipei verzi Moisture Match

  1. […] potrivită tuturor tipurilor de ten, ci există creme dedicate fiecărui tip de ten, în parte. Ioana, Mona, Andreea, Iuliana și cea mai frumoasă viitoare mămică, Katynel, au acceptat să […]