ioanadumitrache.ro, la emisiunea ”I like IT” pe Pro TV

Astăzi am început ziua frumos extrem de frumos. Chiar dacă am dormit puţin mai mult decât de obicei pentru că am lucrat până târziu la un proiect despre care abia aştept să vă povesc, o notificare a telefonului mă anunţa că Eliza mă felicita pentru ceva. Somnoroasă şi buimacă intru pe Facebook şi descopăr mesajul de mai jos.

Cum? Blogul meu a apărut la Pro TV? George Buhnici, realizatorul emisiunii I love IT de la Pro TV, a recomandat blogul meu în direct? Nu îmi venea să cred! Am aşteptat cuminte să apară înregistrarea şi am urmărit cu inima strânsă fiecare minut până când, într-adevăr, a apărut şi blogul meu.

Da, George chiar a zis în direct la Pro TV http://www.ioanadumitrache.ro. Găsiţi aici înregistrarea 😀

Pur şi simplu sunt copleşită si voiam sa împărtăşesc această bucurie cu voi. Vă mulţumesc din suflet!

LIKE it & SHARE it!
0

Comments

comments

21 Comments on ioanadumitrache.ro, la emisiunea ”I like IT” pe Pro TV

  1. Alina
    13 February, 2014 at 10:22 (3 years ago)

    Felicitari! Este un pas important in evolutia ta , sa nu te opresti aici !

    Reply
    • Ioana Dumitrache
      13 February, 2014 at 10:34 (3 years ago)

      Multumesc Alina!

      Da, asa este. Sunt foarte incantata. Inca nu m-am trezit de-a binelea 😀

      Reply
  2. Alina Barbu
    13 February, 2014 at 10:33 (3 years ago)

    Felicitari Ioana :*

    Reply
  3. Elisa
    13 February, 2014 at 11:00 (3 years ago)

    Ma bucur nespus <3 nici nu stii cum am sarit cand am auzit :))) eram atat de incantata ca nu-mi venea sa cred si sincera sa fiu chiar meriti! Felicitari <3

    Reply
  4. Ioana Dumitrache
    13 February, 2014 at 11:31 (3 years ago)

    Iti multumesc Elisa, tu mi-ai facut ziua mai frumoasa <3

    Reply
  5. larisa_cristina
    13 February, 2014 at 13:32 (3 years ago)

    super tare si felicitari! Dar de ce fashion? Ca tu scrii aproape exclusiv despre beauty …

    Reply
  6. Camy Gaby
    13 February, 2014 at 13:51 (3 years ago)

    Felicitari!!!

    Reply
  7. Beauty by Coco
    13 February, 2014 at 16:09 (3 years ago)

    Felicitări!
    Ai muncit mult si ar fi si cazul sa primești rezultate si confirmări ca Blogging-ul trebuie sa fie luat in serios chiar dacă este un hobby, dacă muncești suficient, cu pasiune, ai “vocea“ ta si mai ai si un strop de noroc totul va ieși bine!
    Mult succes in continuare, ai grija de tine, de suflet si de sănătate si totul va fi bine! 🙂

    Reply
  8. Raluca L.C.
    13 February, 2014 at 16:52 (3 years ago)

    Felicitari din tot sufletul Ioana! :*

    Reply
  9. Hannelore Gurbet
    13 February, 2014 at 17:38 (3 years ago)

    felicitari!!!! o meriti din plin , pentru munca depusa. Succes in continuare!!!1

    Reply
  10. Macnetize
    13 February, 2014 at 17:52 (3 years ago)

    Felicitări, felicitări, felicitări! Meriți să fii acolo, muncești mult și frumos și ești unul dintre cei mai serioși și pasionați oameni pe care am avut norocul să-i cunosc. :*

    Reply
  11. Cristina
    13 February, 2014 at 20:59 (3 years ago)

    Felicitari, draga mea 🙂 Sper ca aceste mici bucurii sa te motiveze si sa mai stearga din unele dezmagiri 🙂 Te pup

    Reply
  12. Georgia
    13 February, 2014 at 22:01 (3 years ago)

    Minunat, felicitari, meriti asta! 🙂

    Reply
  13. Mihaela Bolea
    14 February, 2014 at 17:42 (3 years ago)

    Iar acesta să fie doar începutul, Ioana! Felicitări din suflet! ♥♥♥

    Reply
  14. Diana
    15 February, 2014 at 12:05 (3 years ago)

    daaaa, am vazut ieri 🙂
    Felicitari, Ioana, o meriti din plin 🙂
    un weekend placut!

    Reply
  15. Aby
    16 February, 2014 at 16:14 (3 years ago)

    FelicitariIoana! O meriti din plin! La tot mai multe succese!

    Reply
  16. Larisa Duță
    19 February, 2014 at 18:28 (3 years ago)

    Felicitări ! Mult succes mai departe ^_^

    Reply
  17. candrea nadia alina
    24 February, 2014 at 16:27 (3 years ago)

    felicitari!!!!

    Reply
  18. Maria I.
    17 July, 2014 at 18:07 (3 years ago)

    Felicitari, Ioana!

    Reply