NAKED 3 palette by Urban Decay swatches

Mi-am dorit enorm de mult această paletă. Încă de când am văzut primele poze de sneak peak m-am îndrăgostit instant de NAKED 3 de la Urban Decay. Aceasta este a treia paletă NAKED pe care brandul american o lansează şi deja înregistrează un succes la fel de mare ca şi primele. Am mai spus-o şi o mai spun: după parerea mea, NAKED este paleta deceniului. Încă de la lansare în 2011 a fost unul dintre cele mai căutate şi cumpărate produse de machiaj, şi încă este.

Am paleta NAKED 3 de aproape 3 săptămâni şi abia azi am reuşit să mă joc puţin cu ea. Pur şi simplu nu am avut timp! A costat 48 de euro şi mi-a cumpărat-o Cristina când a fost în vacanţa în Italia. În Barcelona era sold out şi am auzit că exact aceasta este situaţia şi în Franţa. Oare de ce :)))

Culorile mele preferate sunt: Nooner, Liar, Factory, Darkside, Blackheart …uhmm, ce mai, toate!

Enjoy the photos!

Cum vi se pare? Vă tentează?

Vreţi să vedeţi şi un machiaj făcut cu această paletă?

Yves Rocher

LIKE it & SHARE it!
0

Comments

comments

18 Comments on NAKED 3 palette by Urban Decay swatches

  1. Camelia Andrasescu
    20 March, 2014 at 14:17 (6 years ago)

    Dintre cele trei palete aceasa ma tenteaza cel mai mult! E superba, sa o folosesti cu mare drag!

    Reply
  2. Ral Diaconescu
    20 March, 2014 at 14:31 (6 years ago)

    Mooooooorrrrr :((((

    Reply
  3. Oanna Maria
    20 March, 2014 at 14:38 (6 years ago)

    E superba :x. Mereu balesc la ea cand o vad in tutoriale :)).

    Reply
  4. ealeganus
    20 March, 2014 at 14:52 (6 years ago)

    Vai !!!!! Cât este de frumoasă !!! Musai trebuie să pun mâna pe ea !!!
    P.s….yo aș păstra cutia de la ea

    Reply
  5. Dya
    20 March, 2014 at 16:39 (6 years ago)

    Ahh cat de superba e 😡

    Reply
  6. Diana
    20 March, 2014 at 20:02 (6 years ago)

    ohhh naked 3 este extraordinara!
    si mie imi place liar fff mult si factory 😀
    si eu am scris la mine despre ea, inca de cand am luat-o. desigur, tot prin furcile caudine, printr-un lant al slabicunilor cu prietenele de prin strainatate 😀
    http://www.artliving.ro/naked-3-palette-urban-decay/

    Reply
  7. Lamiita Durac
    21 March, 2014 at 06:11 (6 years ago)

    Foarte faina , nuante care m-ar avantaja , imi place .

    Reply
  8. moca teodora
    21 March, 2014 at 08:32 (6 years ago)

    Sambata am ajuns la Barcelona si primul lucru cumparat a fost Naked 3,era ultima bucata.O ador…….este fenomenala…..

    Reply
  9. alice wonders
    21 March, 2014 at 11:18 (6 years ago)

    Ca n-aveai tu destule farduri :)) Vreau sa vad un makeup cu ea, cand ai tu timp.

    Reply
  10. Mihaela Bolea
    21 March, 2014 at 20:06 (6 years ago)

    Superbă! S-o foloseşti cu drag! ♥
    Weekend minunat, Ioana! 🙂

    Reply
  11. Delia
    21 March, 2014 at 21:27 (6 years ago)

    si mie imi place mult, poate chiar mai mult decat 1! 😀

    Reply
  12. Andreea A.
    22 March, 2014 at 09:07 (6 years ago)

    Eu am paleta nr 2 si sunt addicted…mi-o doresc mult si pe aceasta, insa poate in vacanta de vara cand plec in Franta o gasesc. Mi-ar placea mult sa faci cateva machiaje folosind aceasta paleta 🙂 te pup

    Reply
  13. Raluca Radu
    30 April, 2014 at 19:02 (6 years ago)

    Buna:D imi doresc si eu paleta asta minunata,dar nu stiu de unde sa o cumpar. Am sunat la sephora sa intreb, daca printr-o minune se va aduce si acolo,dar raspunsul a fost nu..

    Reply
    • Ioana Dumitrache
      1 May, 2014 at 11:59 (6 years ago)

      Da, initial trebuia sa fie adusa in Sephora, dar s-au razgandit. Poti incerca pe beautybay.com 🙂

      Reply
  14. Gânța Anamaria
    30 June, 2014 at 09:41 (5 years ago)

    E superba♥

    Reply
  15. Corina Cosa
    27 July, 2014 at 08:53 (5 years ago)

    iubesc naked 3. cea mai buna paleta.:)

    Reply
  16. Butterfly Timi
    1 February, 2016 at 07:55 (4 years ago)

    Hmm nu pot să zic că am fost prinsă în toata nebunia din jurul acestor palete :D. Salivez mai rău după Too Faced Chocolate Bar :)). Totuși, acele swatch-uri, mă cam fac să-mi schimb părerea <3.
    Arată superb!
    Să o folosești cu drag în continuare!
    Kisses!

    Reply