Trei veşti importante de la Anastasia Beverly Hills

Vă spun de la început: îmi plac foarte, foarte mult produsele Anastasia Beverly Hills şi consider că nu trebuie să-mi lipsească din trusă. M-au convins, m-au cucerit şi acum nu-mi mai văd viaţa (de make-up artist & beauty blogger) fără ele.

Prima veste importantă de astăzi este că Anastasia colaborează cu bloggerii de make-up şi creează palete cu farduri de pleoape fantastice.

A început cu make-up artistul Amra Olevik cunoscută în online sub pseudonimul Amrezy şi care are pe Instagram peste 900.000 de followers. Este drept, Amrezy este şi cea mai bună prietenă a fiicei Anastasiei, însă nimeni nu poate nega faptul că este extreme de talentată.

După lansarea paletei Amrezy care conţine 10 culori dintre care 5 sunt mate şi 5 sunt sidefate, Anastasia continua seria colaborărilor cu alte două make-up gurus: Maya_Mia_Y şi DressYourFace (paleta se va numi “Tamanna”). Paleta Maya_Mia_Y deja a fost lansată şi puteţi găsi imagini pe blogurile din SUA.

Pelata Amrezy este disponibilă în saloanele Anastasia Beverly Hills şi pe anastasiasoare.ro.

A doua veste importantă este că acum este disponibilă în România şi paleta Brow Pro Palette – un set de 11 farduri duo şi un primer. Ai acolo toate nuanţele posibile şi imposibile pentru sprâncene. It’s a must-have!

A treia veste importantă este că make-up artiştii vor beneficia de un discount de 20% la următoarele produse: Brow Pro Palette, Contour Kit, Dipbrow, Catwalk, Amrezy.

Cool, nu? 😀

Vreau să cred că am şi eu o mică contribuţie la această schimbare deoarece le-am sugerat şi eu acum câteva luni să ofere discount make-up artiştilor având în vedere că sunt produse profesionale destinate profesioniştilor. 😀

 

LIKE it & SHARE it!
0

Comments

comments

18 Comments on Trei veşti importante de la Anastasia Beverly Hills

  1. Andreea A.
    23 July, 2014 at 07:12 (3 years ago)

    Bai, trusa aia de farduri de ochi arata chiar super tare! In afara de vreo doua culori, pe toate le-as folosi 😀

    Reply
    • Ioana Dumitrache
      23 July, 2014 at 07:15 (3 years ago)

      Si eu initial credeam ca nu voi folosi verdele, dar in combinati cu Caramel… va iesi ceva demential!

      Reply
  2. Nicole
    23 July, 2014 at 07:31 (3 years ago)

    Paleta Amrezy nu e pe siteul din Ro? Sau nu o vad eu :-s. Oricum, e un must have pt mine 😀 pup

    Reply
    • Ioana Dumitrache
      23 July, 2014 at 10:43 (3 years ago)

      Scrie-le pe mail. Daca nu il gasesti pe site, revin eu cu mailul lor. Te pup si eu!

      Reply
    • M
      23 July, 2014 at 13:16 (3 years ago)

      Inca nu e disponibila in Romania. Intr-o luna-doua o vei putea achizitiona.

      Reply
      • Nicole
        23 July, 2014 at 13:24 (3 years ago)

        Multumesc, astept 🙂

        Reply
  3. Macnetize
    23 July, 2014 at 07:37 (3 years ago)

    Căbd ziceam că nu mă mai dă pe spate nici o paletă de farduri, uite că descopăr că nu e așa. OMG, cum arată culorile alea 😀 Și foarte tare treaba cu reducerea, mi se pare o chestie importantă.

    Reply
    • Ioana Dumitrache
      23 July, 2014 at 11:22 (3 years ago)

      Si eu o vreau! Ma bucur ca este disponibila si in Ro!

      Reply
  4. Dara
    23 July, 2014 at 09:51 (3 years ago)

    Am vazut paletele la salon si sunt superbeeeeee! 🙂
    Cand ma hotarasc sa imi iau Dipbrow stiu la cine sa apelez pentru reducere. 🙂

    Reply
    • Ioana Dumitrache
      23 July, 2014 at 11:23 (3 years ago)

      Orincand cu drag! Eu am deja doua nuante si vreau sa le cumpar pe toate 5!

      Reply
  5. Alina
    23 July, 2014 at 20:16 (3 years ago)

    Amrezy contine toate culorile mele preferate pentru machiaj ! <3

    Reply
  6. ileana popescu
    29 July, 2014 at 05:36 (3 years ago)

    …cool!!! sunt culorile mele preferate

    Reply
  7. Irina Stoicescu
    28 October, 2014 at 09:11 (3 years ago)

    Buna, imi poti spune, te rog, de unde se pot cumpara aceste produse in Romania?

    Reply
    • Ioana Dumitrache
      28 October, 2014 at 17:49 (3 years ago)

      Buna!

      De pe site-ul lor (sigur am lasat link in articol) sau din cele 3 saloane Anastasia Beverly Hills din Bucuresti. Stiu ca trimit si in tara.

      Te pup!

      Reply
  8. Stefana
    28 October, 2014 at 09:47 (3 years ago)

    Aoleu, ce-mi faci :)) din cauza ta am acum n-spe mii de produse pe wishlist de la Anastasia si Numeric Proof. Ma pun pe strans bani :))

    Reply
    • Ioana Dumitrache
      28 October, 2014 at 17:44 (3 years ago)

      Offf….macar stau cu inima impacata ca ti-a recomandat ceva tare fain 😀

      Reply