Dragã mãmico,

Vreau sã îţi mai urez încã o datã “La mulţi ani!” şi sã îţi spun cã a venit momentul sã îţi primeşti şi cadoul de ziua ta. Probabil te-ai întrebat de ce am trecut atât de uşor peste faptul cã este ziua ta, dar probabil faptul cã am fãcut piaţa, am gãtit (aşa cum am putut şi eu..) şi am dat cu aspiratorul te-au impresionat destul.

Ei bine, cadoul de ziua ta încã nu ajunsese. Ma ţii minte site-ul alã trender.ro unde ţi-am zis eu sã îţi faci cont anul trecut? Ei bine, începând de astãzi vom trendãri împreunã!

Pentru cã tema campaniei este “Câte lucruri împarţi cu femeile din viaţa ta?” şi ne-au invitat sã testãm alãturi de o persoanã dragã ceva (nu îţi spun încã ce), eu te-am ales pe tine. Nu eşti tu cea care îmi desface coletele, care îmi furã cremele şi care îmi foloseşte fardurile (şi uitã sã le punã la loc)? Atunci când am auzit cã este vorba despre Ivatherm, unul dintre brandurile tale preferate, cum sã nu mã gândesc la tine?

Şi pentru cã ştiu cã îţi doreai sã încerci crema pentru ochi UNA, am ales-o eu pentru tine. Şi am ales şi crema pentru ten, tot UNA…cã tu eşti UNA singurã şi trebuie sã te menţii tinericã şi proaspãtã pentru tati. Şi primeşti şi o apã termalã cadou, cã doar meriţi …şi dacã eşti cuminţicã, îţi dau şi loţiunea mea micelarã, cã a ta cam este pe terminate.

Şi sã ştii cã nu eşti singura care se va rãsfãţa cu Ivatherm, eu voi testa gelul Ivapur şi fondul de ten Joviale …acela care mi-a plãcut mie în Sensiblu atunci!

Eu voi scrie pe blogul meu ce cred despre produse şi tu vei scrie pe al tãu. Sunt sigurã cã vom face echipã bunã, aşa cum facem întotdeauna!

Şi pentru cã în casa noastrã femeile sunt prea curioase, va testa şi Maya cu noi 😀

 

Sunt curioasã în cât timp vei citi articolul şi cu ocazia asta vãd şi eu dacã eşti o cititoare fidelã 😀

 

PS: Produsele te aşteaptã lângã comoda din camera mea 🙂

LIKE it & SHARE it!
0

Comments

comments

20 Comments on Dragã mãmico,

  1. Jules
    18 June, 2012 at 17:50 (7 years ago)

    Vreau și eu mămică care să știe să-și citească emailul și să scrie pe blog! Mi-o împrumuți pe a ta? 🙂

    Reply
    • Ioana Dumitrache
      18 June, 2012 at 17:51 (7 years ago)

      Ia zi, mamica ta gateste? Stie sa returneze lucrurile cand le imprumuta? Daca le bifezi pe astea doua, mai vorbim…

      Reply
      • Jules
        18 June, 2012 at 21:51 (7 years ago)

        Nu gătește prea pe placul meu, dar știe să facă prăjituri bune. Și dap, returnează mereu ceea ce împrumută 🙂

        Reply
  2. Andreea DLC
    18 June, 2012 at 18:17 (7 years ago)

    Mamica mea stie sa-si citeasca mailurile, foloseste mess si skype, mai nou are si cont de facebook si gateste si nu imi imprumuta lucrurile :)) Cat despre postarea ta, Ioana, foarte frumos! Mamica ta e norocoasa sa fii fiica ei. Pozele sunt bestiale :*

    Reply
    • Ioana Dumitrache
      18 June, 2012 at 18:49 (7 years ago)

      Ai auzit mami? Ai auzit????

      Reply
  3. Ral Diaconescu
    18 June, 2012 at 18:31 (7 years ago)

    mamica mea de cand a descoperit youtube nu strong dc nu o mai intereseaza nimic altceva :))

    Reply
    • Ioana Dumitrache
      18 June, 2012 at 18:49 (7 years ago)

      La mine tata e cu YT :)))

      Reply
  4. Katyna
    18 June, 2012 at 18:31 (7 years ago)

    Asteptam mamica sa-si revendice cadoul! Aici, printr-un comentariu, dar doar dupa ce te ia in brate pentru cuvintele frumoase ce i le-ai dedicat! 😀

    Reply
  5. manole alina maria
    18 June, 2012 at 18:44 (7 years ago)

    oooau , ce cuvinte minunate, mamica ta cred ca este in al 9lea cer.

    Reply
    • Ioana Dumitrache
      18 June, 2012 at 18:49 (7 years ago)

      Inca nu este pentru ca nu a citit, dar mai astept :))))

      Reply
  6. madlen
    18 June, 2012 at 19:08 (7 years ago)

    ce dragut,si eu ii dau cosmetice la mama ca stiu ca ii plac:)

    Reply
  7. Andreea DLC
    18 June, 2012 at 20:13 (7 years ago)

    Am uitat sa ii urez mamei tale ‘La multi ani frumosi!’ si pe aceasta cale. Sa-ti traiasca multi ani, sa iti creasca nepotii 😀

    Reply
    • Ioana Dumitrache
      18 June, 2012 at 20:23 (7 years ago)

      Si sa nu aiba riduri cand va face asta 😀

      Reply
  8. Andreea DLC
    18 June, 2012 at 20:13 (7 years ago)

    Am uitat sa ii urez mamei tale ‘La multi ani frumosi!’ si pe aceasta cale. Sa-ti traiasca multi ani, sa iti creasca nepotii 😀

    Reply
  9. federova
    18 June, 2012 at 21:13 (7 years ago)

    Frumos din partea ta sa scrii asa cuvinte dragute dedicate ei.La multi ani mamicii tale! E tare frumusica, i-am vazut poza.
    A mea imi lasa mesaje pe mess, imi scrie cam ce vb la tel :)), se plictisea intr-o zi si mi-a scris id-ul pe google, asa a dat de blog si i-am dat de lucru :)). A fost tare simpatica…intr-un timp vroia sa-si faca cont de fb, i-am zis ca nu e de ea, am bagat cateva strambe la adresa fb-ului si-am potolit-o…cred :P.

    Reply
  10. federova
    18 June, 2012 at 21:13 (7 years ago)

    Frumos din partea ta sa scrii asa cuvinte dragute dedicate ei.La multi ani mamicii tale! E tare frumusica, i-am vazut poza.
    A mea imi lasa mesaje pe mess, imi scrie cam ce vb la tel :)), se plictisea intr-o zi si mi-a scris id-ul pe google, asa a dat de blog si i-am dat de lucru :)). A fost tare simpatica…intr-un timp vroia sa-si faca cont de fb, i-am zis ca nu e de ea, am bagat cateva strambe la adresa fb-ului si-am potolit-o…cred :P.

    Reply
  11. Jules
    18 June, 2012 at 21:51 (7 years ago)

    Nu gătește prea pe placul meu, dar știe să facă prăjituri bune. Și dap, returnează mereu ceea ce împrumută 🙂

    Reply
  12. roxdumitrache
    18 June, 2012 at 23:00 (7 years ago)

    Draga mea copila, mereu surprinzatoare! Iti multumesc pentru acest cadou inedit, neasteptat, cu care ma rasfeti de ziua mea. Este adevarat ca dedicarea de care ai dat dovada in indeplinirea acelor mici activitati domestice m-a surprins, dar, caci totdeauna exista un dar, am asteptat rabdatoare si iata ca nu am fost dezamagita. Aceasta trendareala va fi cu singuranta minunata, ca toate experientele noatre comune de pana acum.
    P.S.Desigur, multumesc cerului in fiecare zi ca te am, altfel m-as fi plictisit ingrozitor. Cat priveste partea cu pupici, as vrea eu, dar pana o prind………Cu chiu cu vai reusesc dupa multe amenintari. Multumesc tuturor pentru urari si sa ne vedem pe bloguri, la trendarit!

    Reply
  13. Cristina
    29 June, 2012 at 12:12 (7 years ago)

    Ioana, noi, muritoarele de rand, fara blog am putea face rost de produsele Ivatherm sa le testam?

    Reply
  14. Cristina
    29 June, 2012 at 12:12 (7 years ago)

    Ioana, noi, muritoarele de rand, fara blog am putea face rost de produsele Ivatherm sa le testam?

    Reply