Na, cã nici eu nu am cheie!

Nu credeam cã Vichy este un brand atât de ghiduş încât sã îmi trimitã o casetã  încuiatã, dar uite cã m-am înşelat!

Cheia o voi primi peste 48 de ore şi pânã atunci cu ajutorul vostru trebuie sã ghicesc ce este înãuntru.

Nu mã lãsaţi sã mor de curiozitate aşa cã ajutaţi-mã sã elucidez misterul. Primele 10 dintre voi care vor ghici ce este în casetã vor fi premii Vichy.

Sã curgã comentariile! 😀

 

 

6 ore mai târziu: Ce e în cutie?!?!?!?!

 

Ascuns in caseta statea cuminte noul produs Vichy Normaderm Hyaluspot. Din pacate nu am avut 10 castigatoare, iar cele care au comentat dupa ce a fost deschisa cutia pe alte bloguri nu vor fi desemnate castigatoare.

Castigatoarele mele sunt: Federova, Alexa Juless, Zuza G, Cristina P., Spac Cristina si Aluculesei Brindusa. Felicitari! Astept pe email datele voastre de contact asap!

LIKE it & SHARE it!
0

Comments

comments

84 Comments on Na, cã nici eu nu am cheie!

  1. Ama
    5 March, 2013 at 21:09 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On , Vichy Liftactiv Serum 10, Apa termala Vichy, Cremă hidratrantă 48 de ore de la Vichy (Aqualia Thermal)…. sper sa fie aceste produse 😀

    Reply
  2. Camelia Andrasescu
    5 March, 2013 at 21:10 (7 years ago)

    Liftactiv Serum 10 – 30 ml, demachiantul Purete Thermal 3 in 1, 30ml, Apa Termala Vichy 50 ml si Aqualia thermal 15ml.
    Multumim.

    Reply
  3. Andra Manta
    5 March, 2013 at 21:13 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant

    Reply
  4. Lucica Lazar
    5 March, 2013 at 21:14 (7 years ago)

    Anti Perspirant Roll-On 48h,Vichy Liftactiv Serum 10 sau o crema hidratanta 48h

    Reply
  5. Ana Maria Tatucu
    5 March, 2013 at 21:15 (7 years ago)

    cu siguranta este un produs cu o actiune de 48 de ore….fie un deodorant sau anti=perspirant care sa asigura un efect de 48 de ore, fie o crema hidratanta, cea din seria Aqualia cel mai probabil, care sa asigure un efect de hidratare de 48 de ore

    Reply
  6. Roxana
    5 March, 2013 at 21:15 (7 years ago)

    cred ca este un antiperspirant 48 h si bine ar fi sa fie si un serum pentru ochi ! Asa o fi?

    Reply
  7. Andra Kat
    5 March, 2013 at 21:15 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On

    Reply
  8. carmen
    5 March, 2013 at 21:16 (7 years ago)

    un seif cred ca se afla un serum cu efect de lifting sau un BBcream 🙂

    Reply
  9. DEEA ANDREEA
    5 March, 2013 at 21:17 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On , Vichy Liftactiv Serum 10, Apa termala Vichy, Cremă hidratrantă 48 de ore de la Vichy Aqualia thermal

    Reply
  10. ioana sabina
    5 March, 2013 at 21:17 (7 years ago)

    Vichy Anti-Perspirant Deodorant (48 h)

    Reply
  11. Alexandra Pohrib
    5 March, 2013 at 21:18 (7 years ago)

    Vichy Deodorant 48 Hour Roll-on Anti-perspirant

    Reply
  12. Tone Monica
    5 March, 2013 at 21:20 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On

    Reply
  13. Noemi Z.
    5 March, 2013 at 21:21 (7 years ago)

    Liftactiv serum 10 ochi si gene,
    Aqualia Thermal
    sau un produs pentru hidratare.

    Reply
  14. georgyaaa
    5 March, 2013 at 21:22 (7 years ago)

    Vichy Aqualia Thermal crema hidratanta 48 h,Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On

    Reply
  15. Catallina
    5 March, 2013 at 21:23 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant

    Reply
  16. Madalina
    5 March, 2013 at 21:25 (7 years ago)

    Cred ca in cutie se ascunde Vichy Liftactiv Serum 10 , Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On sau ma gandeam la Aqualia Thermal Crema hidratanta 48 de ore . Sa vedem ,oare am dreptate ? 😕

    Reply
  17. CarmenG
    5 March, 2013 at 21:26 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant

    Reply
  18. Alina Anghel
    5 March, 2013 at 21:27 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On pare sa fie … mi se pare tare ideea lor!

    Reply
  19. Karina
    5 March, 2013 at 21:27 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On , Vichy Liftactiv Serum 10, Cremă hidratrantă 48 de ore

    Reply
  20. Butnaru Andreia
    5 March, 2013 at 21:28 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On sau crema hidratanta 48 H

    Reply
  21. Sevgi
    5 March, 2013 at 21:29 (7 years ago)

    48h Intensive Anti-Perspirant Deodorant sau Liftactive Serum 10 Eyes & Lashes 😀

    Reply
  22. condurat crina
    5 March, 2013 at 21:32 (7 years ago)

    Liftactiv Serum 10 – 30 ml, demachiantul Purete Thermal 3 in 1, 30ml, Apa Termala Vichy 50 ml si Aqualia thermal 15ml.

    Reply
  23. Flory Florentina
    5 March, 2013 at 21:34 (7 years ago)

    Vichy Liftactiv Serum 10 ochi si gene,VichY Aqualia Thermal,Apa termala.

    Reply
  24. Andrea Chitic
    5 March, 2013 at 21:42 (7 years ago)

    Produse Vichy dn gamaAqualia Thermal, hidratare 48 ore, pentru pielea sensibila.
    Vichy 48H Intensive Anti-perspirant Deodorant Roll-on.

    Reply
  25. andreeabacau
    5 March, 2013 at 21:48 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On Tratament

    Reply
  26. Gavriloi Adina-Mirabela
    5 March, 2013 at 21:51 (7 years ago)

    Vichy Liftactiv Serum 10 ochi si gene

    Reply
  27. Mihaela Victorita Ciocoiu
    5 March, 2013 at 22:02 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On Tratament

    Reply
  28. Stanculete Mihaela
    5 March, 2013 at 22:12 (7 years ago)

    48h Intensive Anti-Perspirant Deodorant (Deodorant Vichy Roll-on 48h

    Reply
  29. cuna maria
    5 March, 2013 at 22:12 (7 years ago)

    48h Intensive Anti-Perspirant Deodorant (Deodorant Vichy Roll-on 48h

    Reply
  30. Ciocoiu Sabinica
    5 March, 2013 at 22:13 (7 years ago)

    48h Intensive Anti-Perspirant Deodorant (Deodorant Vichy Roll-on 48h

    Reply
  31. monica marinescu
    5 March, 2013 at 22:22 (7 years ago)

    Cutia cred ca cuprinde gama Aqualia Thermal, adica crema hidratanta, roll-on pt ochi si balsamul hidratant de buze iar in plus vichy deodorant roll-on activ 48h.

    Reply
  32. Radu Adina
    5 March, 2013 at 22:22 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant

    Reply
  33. Cristea Violeta Elena
    5 March, 2013 at 22:38 (7 years ago)

    Vichy Liftactiv Serum 10, Apa termala Vichy, Cremă hidratrantă 48 de ore de la Vichy (Aqualia Thermal), Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On

    Reply
    • Cristea Violeta Elena
      7 March, 2013 at 15:24 (7 years ago)

      Hyaluspot gel

      Reply
  34. Luiza Olteanu
    5 March, 2013 at 22:54 (7 years ago)

    Vichy 48h Intensive Anti-Perspirant; Aqualia Thermal crema hidratanta 48h; Vichy Lipidiose Crema 48h si Purete Thermale 3 in 1, lapte demachiant.

    Reply
  35. MARY ANTON
    6 March, 2013 at 03:50 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On , Vichy Liftactiv Serum 10, Apa termala Vichy, Cremă hidratrantă 48 de ore de la Vichy Aqualia thermal

    Reply
  36. banu elena
    6 March, 2013 at 06:04 (7 years ago)

    Din gama Liftactiv ,crema de zi ,crema de noapte,crema de ochi,tratament antirid serum,serum antirid ochi si gene.

    Reply
  37. Bianca Roxana Anitei
    6 March, 2013 at 06:37 (7 years ago)

    Deodorant antiperspirant 48h

    Reply
  38. ana
    6 March, 2013 at 06:48 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On

    Reply
  39. Aluculesei Brindusa
    6 March, 2013 at 07:07 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On , Vichy Liftactiv Serum 10, Apa termala Vichy, Cremă hidratrantă 48 de ore de la Vichy Aqualia thermal
    Din gama Liftactiv ,crema de zi ,crema de noapte pentru imperfectiuni,crema de ochi,tratament antirid serum,serum antirid ochi si gene.

    Reply
  40. georgescu
    6 March, 2013 at 07:48 (7 years ago)

    cred ca este apa termala Vichy.crema de zitratament antirid pentru ochi.

    Reply
  41. Raluca
    6 March, 2013 at 08:52 (7 years ago)

    Cutia contine: Crema hidratanta, Balsam de buze, Apa termala Vichy, Vichy Pureté Thermale lotiune de curatat, Vichy AeraTeint BB Mousse fond de ten sub forma de spuma, Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On

    Reply
  42. Iuliana Crisan
    6 March, 2013 at 09:14 (7 years ago)

    Hello !!!
    Si eu sunt foarte curioasa ce este inauntru. Eu cred ca este un “aparat” gen Cleansing & Polishing Tool de la Sigma.

    Reply
  43. Stancioiu Nicoleta Florentina
    6 March, 2013 at 09:28 (7 years ago)

    Anti-perspirant 48h ,crema de zi hidratanta 48h

    Reply
  44. federova
    6 March, 2013 at 09:55 (7 years ago)

    Eu chiar sunt curioasa. Am mai zis-o si pe blogul Andreei, intr-o astfel de cutie doar fiole as tine, pare asa medicinala ;)).
    Nu stiu de ce toata lumea zice de roll on, ar fi ciudat sa fie un roll on. Io zic ca e un serum de ochi antirid sau noua Aqualia sau noua Normaderm Liftactiv…sau…BB cream 😀

    Reply
  45. Raluca L.C.
    6 March, 2013 at 11:00 (7 years ago)

    Cred ca in seif se afla noul Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On si Liftactiv Serum 10 pentru ochi si gene.

    Reply
  46. Nicoleta Alexandra
    6 March, 2013 at 11:35 (7 years ago)

    48h Intensive Anti-Perspirant Deodorant (Deodorant Vichy Roll-on 48h ori Purete Thermale 3 in 1, Apa termala Vichy,Aqualia Thermal, crema hidratanta 48h

    Reply
  47. gabriela
    6 March, 2013 at 12:03 (7 years ago)

    Vichy Deodorant deodorant roll-on impotriva transpiratiei excesive (48Hr Anti-Perspirant Treatment) 50 ml, Vichy Deodorant deodorant roll-on pentru piele sensibila si iritata,Vichy Aqualia Thermal crema de zi hidratanta ten uscat (Soin Hydratant 48h Peau Sensible – Riche) 50 ml,Vichy Aqualia Thermal crema de zi hidratanta pentru piele normala si mixta (Soin Hydratant 48h Peau Sensible – Légere)

    Reply
  48. Spac Cristina
    6 March, 2013 at 12:04 (7 years ago)

    Foarte nastrusnici cei de la Vichy!!!Eu cred ca este ori crema hidratanta,Aqualia Thermal,ori 48 Intensive antiperspirant deodorant,ceva pentru imperfectiuni ori un fond de ten?

    Reply
  49. podariu oana
    6 March, 2013 at 13:18 (7 years ago)

    aqualia thermal Vichy crema hidratanta 48h si roll-on deodorant

    Reply
  50. Ivan Janeta
    6 March, 2013 at 14:47 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On

    Reply
  51. lili
    6 March, 2013 at 15:17 (7 years ago)

    fond de ten

    Reply
  52. Cristina P.
    6 March, 2013 at 15:30 (7 years ago)

    E posibil sa fie in cutie produse de ingrijire pentru un ten ideal, fara riduri, cum ar fi crema de zi, crema de noapte, crema de ochi din gama LIFTACTIV, sau crema hidratanta Vichy Aqualia Thermal 48h! M-as gandi si la un serum de ochi antirid sau ceva pentru tenul cu probleme!:)

    Reply
  53. ALina
    6 March, 2013 at 15:56 (7 years ago)

    I’d say… Vichy 48 Hour Anti-Perspirant or Aqualia Thermal crema hidratanta 48h 😀

    Reply
  54. Ciobanu Loredana
    6 March, 2013 at 17:37 (7 years ago)

    Liftactiv Serum 10, Cremă hidratantă 48 h (Aqualia Thermal), Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On

    Reply
  55. buscan Elena Adina
    6 March, 2013 at 18:39 (7 years ago)

    Noua cremă de faţă de la Vichy- Idealia.

    Reply
  56. Mihaela Preda
    6 March, 2013 at 19:50 (7 years ago)

    Vichy Liftactiv Serum 10, Apa termala Vichy, Cremă hidratrantă 48 de ore de la Vichy (Aqualia Thermal), Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On, fond de ten

    Reply
  57. Andra Szakats
    6 March, 2013 at 20:26 (7 years ago)

    vichy 48 hour intensive anti-perspirant

    Reply
  58. Andra
    6 March, 2013 at 21:02 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On

    Reply
  59. Alexa Juless
    7 March, 2013 at 08:17 (7 years ago)

    Eu cred ca in seif se gasesc produse din noua gama de produse Aqualia Thermal – Aqualia Thermal Crema hidratanta 48 de ore -Aqualia Thermal Roll-on pentru ochi – Aqualia balsam de buze – Deodorantul roll on (48h), si probabil Normaderm si Liftactiv Serum 10

    Reply
  60. Camelia Rednic
    7 March, 2013 at 09:32 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant
    Apa termala Vichy
    Aqualia Thermal Crema hidratanta 48 de ore

    Reply
  61. gabriela gheuca
    7 March, 2013 at 09:53 (7 years ago)

    Vichy Liftactiv Serum 10 ochi si gene,
    apa termala Vichy, crema hidratrantă 48 de ore, vichy 48 Hour
    Anti-Perspirant Roll-On

    Reply
  62. Mates Maria Silvia
    7 March, 2013 at 10:12 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On , Vichy Liftactiv Serum 10, Apa termala Vichy, Cremă hidratrantă 48 de ore de la Vichy (

    Reply
  63. zuza_G
    7 March, 2013 at 10:34 (7 years ago)

    Hmmmm… Eu cred ca este vorba despre o noua crema antiacneica din gama Normaderm…Nu mai retin cum se numeste exact, dar am citit pe blogurile straine, ceva mai demult, ca vindeca acneea in 48 de ore… De aici si legatura cu 48-ul de pe cutia primita de tine 🙂

    Reply
  64. Stefania Mihai
    7 March, 2013 at 12:44 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On , Vichy Liftactiv Serum 10, Apa termala Vichy, Cremă hidratrantă 48 de ore de la Vichy (Aqualia Thermal)

    Reply
  65. Ioana Radulescu
    7 March, 2013 at 13:00 (7 years ago)

    Vichy Aqualia Thermal 48h crema hidratanta

    Reply
  66. dody.feles
    7 March, 2013 at 14:39 (7 years ago)

    Normaderm Hyaluspot

    Reply
  67. Cristina I
    7 March, 2013 at 19:33 (7 years ago)

    Vichy 48 Hour Anti-Perspirant Roll-On , Vichy Liftactiv Serum 10, Apa termala Vichy, Cremă hidratrantă 48 de ore de la Vichy (Aqualia Thermal)

    Reply
  68. Manolache Elena
    7 March, 2013 at 21:19 (7 years ago)

    Normaderm Hyaluspot

    Reply
  69. Alexandra Pohrib
    8 March, 2013 at 08:11 (7 years ago)

    Vichy Normaderm Hyaluspot, cu actiune 48h

    Reply
  70. elisamary
    8 March, 2013 at 15:27 (7 years ago)

    Normaderm Hyaluspot

    Reply
  71. Lacramioara
    9 March, 2013 at 07:02 (7 years ago)

    Normaderm Hyaluspot

    Reply
  72. Radu Adina
    9 March, 2013 at 10:34 (7 years ago)

    Normaderm Hyaluspot

    Reply
  73. Dumitru Adriana
    12 March, 2013 at 19:03 (7 years ago)

    Normaderm Hyaluspot

    Reply
  74. Aluculesei Brindusa
    15 March, 2013 at 09:19 (7 years ago)

    Multumesc mult de premiu ,am trimis datele prin measaj pe facebook,sper sa le fi primit!

    Reply
  75. Cristina P.
    15 March, 2013 at 09:57 (7 years ago)

    Buna, Ioana! Sper sa fie in regula cum am trimis eu datele, pe adresa de mail: ioana@ioanadumitrache.ro , am vazut ca mai este una trecuta la datele de contact! M-as bucura sa-mi confirmi faptul daca ai primit mail-ul meu! Multumesc!

    Reply
    • Ioana
      15 March, 2013 at 10:49 (7 years ago)

      Le-am primit!

      Reply
      • Cristina P.
        15 March, 2013 at 11:01 (7 years ago)

        Multumesc f.mult! Pupici, si o zi frumoasa iti doresc!

        Reply
      • Aluculesei Brindusa
        15 March, 2013 at 11:24 (7 years ago)

        Buna! Am trimis si eu pe acesta adresa datele mele si pe facebook,sper sa le fi prmit ,multumiri si pupicei!

        Reply
  76. Aghinitei Maria
    15 March, 2013 at 11:16 (7 years ago)

    Felicitari Brindusa Aluculesei! Ai ghicit.

    Reply
    • Aluculesei Brindusa
      15 March, 2013 at 11:23 (7 years ago)

      multumesc mult Maria!

      Reply
  77. Spac Cristina
    15 March, 2013 at 12:04 (7 years ago)

    Buna Ioana!Am trimis si eu datele,sper sa fi ajuns!Multumesc!

    Reply