Cum a fost la Sephora Summer Collection Party – Sneak Peak Photos

Tocmai m-am întors de la petrecerea Sephora Brazilian Summer de lansare a colecţiilor de vară. Nici nu ştiu ce să vă povestesc mai întâi! Multă culoare, zâmbete, oameni frumoşi, arome dulci şi texture fine. Vă las cu câteva fotografii de sneak peak de la petrecere ca să ştiţi ce ne aşteaptă la Sephora începând in mai 🙂

Ce spuneti? 😀

LIKE it & SHARE it!
0

Comments

comments

11 Comments on Cum a fost la Sephora Summer Collection Party – Sneak Peak Photos

  1. lucia
    9 April, 2014 at 12:55 (6 years ago)

    omgggggggg…numai lucruri superbe 🙂

    Reply
  2. Alexandra
    9 April, 2014 at 12:59 (6 years ago)

    Oh boy !!! Sunt atat de geloasa in momentul de fata :))!Deci, gata!Ma apuc si eu de treaba si imi fac si eu blog=))!
    Esti foarte norocoasa ca poti participa la astfel de evenimente.Nu cred ca exista domnisoare sau doamne care sa nu isi doreasca acest lucru.Articolul asta a fost cireasa de pe tort pentru mine.Sincer.Asa ca, ma apuc de treaba si sper ca munca mea sa dea roade si sa ne vedem la un astfel de eveniment in viitorul apropiat, caci tare mult mi-ar placea sa cunosc persoanele din spatele monitorului cu care schimb sfaturi despre beauty, si carora le citesc articolele, si mi-as dori sa pot lua parte la acest gen de evenimente live, nu doar in mediul virtual.Pupici pana la urmatorul articol!

    Reply
  3. Dara
    9 April, 2014 at 13:00 (6 years ago)

    Hmm ce bine arata toate. Produsele Sisley imi fac de ceva timp cu ochiul, dar pretul lor inca nu m-a convins. 🙂

    Reply
  4. asteri
    9 April, 2014 at 14:17 (6 years ago)

    Totul arata minunat,atat de multe firme,produse,noutati,cate si mai cate inventii,parca nici nu stii ce sa vrei:-) alice in tara minunilor,cata culoare,cata aroma,cata frumusete:-) vreau&eu,imi doream blog si eu ca ador sa scriu,sa merg la evenim,am avut ceva tentative,dar momentan nu pot sa ma apuc de un asemenea proiect,insa pe viitor,cine stie?!dar superb tot ce-mi vad ochisorii prin pozele tale:-)

    Reply
  5. Roxana
    9 April, 2014 at 16:28 (6 years ago)

    Foarte frumos articolul si intradevar un eveniment grozav! Imi place o oja la nebunie si ma gandeam ca poate sti ce nuanta este..este oja bleu, dupa fotografia cu lacul de unghii nails inc. roz Flower. Astept un raspuns. O zi frumoasa

    Reply
  6. Adina
    9 April, 2014 at 18:28 (6 years ago)

    Uuu, Too Faced La Creme! Il iubesc pe al meu!

    Reply
  7. federova
    9 April, 2014 at 20:41 (6 years ago)

    Mama, mama cum sunt paletutele alea Sisley, to die for!!
    Cred ca a fost un eveniment pe cinste, n-am inteles ce era cu tipa aia vopsita ca Avatar dar in rest..nota 10!

    Reply
  8. Julie
    10 April, 2014 at 13:24 (6 years ago)

    Floweeeer Bomb -La Vie en Rose <3 abia astept sa-l primesc de la Iepuras

    Reply
  9. Ela
    11 April, 2014 at 19:00 (6 years ago)

    Ce pret va avea chocolate bar? Si de cand va aparea in sephora?

    Reply