Am machiat pentru numărul de noiembrie al revistei Beau Monde!

Am stat 20 de minute încercând să îmi dau seama cum să încep acest articol şi gândindu-mă cum să vă dau vestea. Până la urmă am ajuns la concluzia că cel mai bine vă scriu exact ce simt. Şi ceea ce simt eu este nevoia de a împărtăşi cu voi una dintre bucuriile mele, şi anume numărul de noiembrie al revistei Beau Monde. Am făcut parte din echipa de make-up pentru un material foarte frumos şi interesant, şi am avut oportunitatea de a machia o serie de doamne cu rezultate remarcabile în domenii în care bărbaţii sunt cei care fac performanţă. Nu vă îndemn să vă cumpăraţi revista pentru a vedea machiajele realizate de mine, ci pentru a vă bucura de materialele deosebite ce se ascund printre acele pagini.

Aceasta este a cincea colaborare a mea  cu o revistă din România în calitate de make-up artist şi sunt foarte încântată să descopăr că oamenii cu care am lucrat mă plac şi mă recomandă.

Beau-Monde-Ioana-Dumitrache

Beau-Monde-noiembrie

 

LIKE it & SHARE it!
0

Comments

comments

8 Comments on Am machiat pentru numărul de noiembrie al revistei Beau Monde!

  1. Adina//SeptembrieJoi
    4 November, 2014 at 07:26 (6 years ago)

    Am luat revista, dar n-am observat! Chiar o sa ma uit mai atent.
    Ma bucur pentru tine si pentru fetele pe care le cunosc prin intermediul blogurilor cu care si-au inceput cariera, am remarcat si machiajul realizat de Anca Buzea pentru Glamour. 🙂

    Reply
  2. alice wonders
    4 November, 2014 at 07:35 (6 years ago)

    Congrats, lady! Chiar voi cauta revista. Imi place ideea materialului, ma bucur ca astfel de femei sunt apreciate.

    Reply
  3. Sunshine Elena
    4 November, 2014 at 07:45 (6 years ago)

    Din pacate nu am cum sa dau de revista ca sunt la tara, dar totusi vreau sa te felicit din tot sufletul si tine-o tot asa!!! Pup!!!
    http://www.bysunshine.com

    Reply
  4. Alina
    4 November, 2014 at 08:41 (6 years ago)

    Felicitari , Ioana ! Mi-am cumparat revista dar inca nu am apucat sa o citesc, abia astept sa descopar machiajele tale !!! Pupici

    Reply
  5. Maria I.
    4 November, 2014 at 14:41 (6 years ago)

    Felicitari, Ioana!

    Reply
  6. Ella
    4 November, 2014 at 15:38 (6 years ago)

    Felicitări, Ioana! Am cumpărat revista acum o săptămână și chiar acele interviuri sunt singurele pe care le-am citit din toată revista, dar nu am remarcat că tu ai fost cea care le-a machiat. Chiar mi-au plăcut machiajele, acum că știu că sunt făcue de tine o să le studiez și mai bine. :))

    Reply
  7. Beatryce Alina Dobre
    4 November, 2014 at 20:17 (6 years ago)

    Chiar am cumparat revista de 2 zile, dar nu am apucat sa o rasfoiesc 🙁
    felicitari, Ioana!
    Mi-as dori sa ma pot lasa si eu machiata de tine..insa din pacate nu sunt in weekend in bucuresti pt sesiunile tale de la vichy…
    te pup!

    Reply
  8. Iulia Negoescu
    10 November, 2014 at 07:07 (6 years ago)

    Felicitări! Am cumpărat revista și am citit-o din scoarță-n scoarță! Articolul cu pricina mi se pare foarte intersant, cu atât mai mult cu cât doamnele au preocupări și realizări diferite! Mi-au atras atenția machiajele, fără să știu că pe acolo a trecut și mânuța ta! Te felicit și-ți doresc să ai parte de cât mai multe colaborări de acest gen!

    Reply